Yakışıklı Oyuncu Mert Altınışık Hayranlarına Yeni İnternet Dizisi Müjdesi

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu olan Mert Altınışık, hayranlarının karşısına yeni internet dizisindeki Öğretmen Nedim karakteri ile yeniden çıkmaya hazırlanıyor. Çekimleri başlatılan yeni internet dizisinde yakışıklı oyuncunun partneri ise Deniz karakterine hayat veren Burcu Binici oldu.

Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü Oyunculuk mezunu olan Mert Altınışık, bugüne kadar hem dizi hem de tiyatro oyuncusu olarak birçok önemli projede yer aldı. İlk olarak Beni Affet adlı dizi ile ekranlarda gördüğümüz başarılı oyuncu bu dizideki üstün performansı ile çok sayıda izleyici kazandı, sevildi. Mert Altınışık’ın 5 sezon boyunca günlük olarak yayınlanan dizideki Kemal karakterini canlandırırken sergilediği performansı onun kısa sürede yapımcılar tarafından fark edilmesini sağladı. Başarılı oyuncu Ankara’da başladığı bu oyunculuk serüvenine sonrasında İstanbul’da sürdürmeye başladı.

Birçok önemli yapımın oyuncu kadrosunda rol almaya başlayan yakışıklı oyuncu, Baba ile Kızı, Biçareler, Cehennemlik Gölgeler, Bir Mucize Lazım Bana, Tiramusu adlı tiyatro oyunlarında da rol aldı. Beni Affet, Firar, Meryem, Hercai, Kavak Yelleri gibi pek çok yapımda rol alarak kazanan başarılı oyuncu son olarak ise Yasak Elma dizisinde rol alarak sevenlerinin karşısına çıktı.

17 Mayıs 1986 Bursa doğumlu olan başarılı oyuncu Mert Altınışık, televizyon dünyasına adımını Beni Affet dizi ile attı. 2011 ve 2016 yılları arasında haftanın 5 günü yayınlanan Beni Affet dizisinde Kemal karakterine hayat verdi. Başarılı oyuncunun canlandırdığı Kemal karakteri aşkına sahip çıkışı, engelleri aşışı, güvenirliği, babalığı ve yakışıklılığı ile izleyicilerinin gönlünde taht kurdu.

Beni Affet Kemal ve Bahar’ın aşkı herkesin imrenerek takip ettiği bir aşka dönüştü. Yakışıklı oyuncu Kemal karakteri ile yakaladığı bu başarıyı sonraki yer aldığı dizi projelerinde de devam ettirdi. Televizyon dünyasındaki kariyerini sürdürmeye devam eden Mert Altınışık, 2020 yılında düzenlenen Fashion TV’nin modellik yarışmasında jüri üyesi olarak yer aldı. Bir modellik yarışmasında ilk defa jüri üyeliği yapan yakışıklı oyuncu Mert Altınışık, güzellik kadar eğitime de çok önem verdiğini dile getirdi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.