Yanlışlıkla Tahliye Edilen Adam 13-17 Yaş Arasındaki Kızlara…

İngiltere’de cezaevinden çıktıktan sonra bir mahkumün yaptıkları tüm ülkeyi şoke etti.

Her satırı dehşete düşüren olay İngiltere’de yaşandı. Hırsızlık suçundan hüküm giyen McCann, infaz sisteminde yapılan bir hata nedeniyle 2019 yılının Şubat ayında yanlışlıkla tahliye edilmişti.

Cezaevinden çıktıktan sonra uyuşturucu kullanan ve cinsel saldırılar gerçekleştiren adam  iki hafta içerisinde Londra, Manchester ve Cheshire kentlerinde yaşları 11 ile 71 arasında değişen 11 kadın ve çocuğu silah zoruyla kaçırıp, defalarca cinsel saldırıda bulunmuştu.

Daha Sonra yakalanan adam, yargılandıktan sonra cezalı bulundu.

Duruşmada ise kurbanlar ifade verdi. Duruşmada adam 33 kez hapis cezasına çarptırıldı.

McCann, mayıs ayında bir ailenin evine girerek annelerini bağlamış, iki kardeşe de tecavüz etmişti. Yasal nedenlerden dolayı ismi açıklanmayan 17 yaşındaki kız, sürekli korku içinde yaşadığını söyledi.

Daha sonra ise olayla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Adamın kurbanı ile seyahati güvenlik kameralarında ortaya çıktı.

İki kurbanı ile adam, akşamüstü saat 18.44’te bir akaryakıt istasyonunda durdular. Aracın ön koltuğunda oturan kız çocuğuyla bir süre konuştu ve daha sonra istasyondaki markete girdi. Marketten prezervatif aldı, öfkeli ve aceleciydi.

Polisler ise o sıra onları ararken arabayı buldu ve  iki kız çocuğu gördü, paniğe kapılan McCann kaçmaya karar verdi.

Kilometrelerce süren kovalamacada polis adamı yakaladı. sapığın aracı bir başka otomobille çarpışmıştı. Kazanın ardından ise bu kez koşarak kaçmayı denedi. Bahçe çitlerinden atladı, polis peşine düşmüştü. Bulduğu bir bisiklete binen zanlı, ardından Stoke kentinde bir taksi çevirmiş, en sonunda tarlalar arasında koşmuştu. Çıktığı ağaçta ise polis tarafından yakalanmıştı.

37 yaşındaki McCann, 20 Nisan-5 Mayıs arasında 11 kadın ve kız çocuğuna cinsel saldırıda bulundu. Kurbanların yaşları 13 ve 71 arasında değişiyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.