Yaşanmış Korku Filmleri Tüyleriniz Ürpermeye Hazırsa Mutlaka İzleyin…

Korku filmleri hepimizi inceden korkutur ve bir tedirginlik oluşturur hatta bunun üzerinde espriler ve karanlıkta yürüyememe filmlerin etkisinden zor kurtulma gibi etkileri olsa da adrenalin yükseltiği ,içinde izlemeyi severiz.Peki gerçek hayatın anlatıldığı bir korku galiba bu daha tehlikeli.

Gerçek hayatların anlatıldığı gerçek hikayelerden uyarlanmış belgesel film tadında tüylerinizi ürpertecek gerçekten korkmak isteyen gerim gerim gerilmek isteyenler için önerim kesinlikle izlenmeli.

The Keepers

Çözülmemiş bir rahibe cinayeti, çocuk istismarına karışır ve olaya yerel kilisenin rahibi de dahil olur. İnsanların hatalarını gizlemek için ne kadar ileriye gidebileceklerine şahit olacaksınız.

Audrie & Daisy

Gerçekten Hikaye olması korkuttu en başta,Kendilerine yakın gördükleri insanlar tarafında cinsel istismara uğrayan 2 genç kız. Daha sonra, hem kızlar hem de aileleri yerel toplulukların yanı sıra İnternet üzerinden de taciz ediliyor. Bizimde başımıza gelebilecek bir hikaye ve sosyal ağların, yaşamlarımızı nasıl mahvedebileceğini gösteriyor.

Evil Genius: the True Story of America’s Most Diabolical Bank Heist

Ürpertici ve Gizemli 4 bölümden oluşan bu belgesel, pizza dağıtımı yapan genç bir adamın hırsızlık yaparken öldürülmesini anlatıyor. Ölümünün nedeni neydi?  Belgeseli izlerken gerçekten dünyanın farkında olmaya bilirsiniz akıyor resmen.

I Am A Killer

Ölüm mahkumları, suçlarının ardında yatan nedenleri anlattığı gerçekten cani katiller gibi korkunç ama gerçek korku.Başka birinin hayatını alan insanların, yüzlerindeki sıfır pişmanlık duygusunu görünce şaşıracaksınız.

O zaman iyi tırsmalar gerçekten ben korktum izlemek isteyenler için muhteşem ve bir solukta izleniyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.