Yeni Başlayanlar İçin FTX Kaldıraçlı Jetonlar

Son güncelleme:

FTX, Antigua ve Barbuda’da kurulu bir şirket olan FTX Trading LTD‘ye aittir. FTX, bir kripto para likidite sağlayıcısı olan Alameda Research tarafından kuluçkaya yatırıldı. FTX’in kaldıraçlı tokenları, kullanıcıların kaldıraç elde etmeleri için temiz ve otomatik bir yol sağlamayı amaçlamaktadır. FTT, FTX ekosistem yardımcı programı belirtecidir. FTT sahiplerinin aşağıdaki gibi faydalar elde ettiği bildiriliyor:

  • Haftalık ücret alımı
  • Daha düşük FTX işlem ücretleri
  • OTC indirimleri
  • Vadeli işlem ticareti için teminat
  • Sigorta fonundan sosyalleştirilmiş kazançlar
Piyasa Değeri ₺2.829.599.942 TRY

FTX Kaldıraçlı Tokenlar Nelerdir?

Kaldıraçlı tokenlar, kaldıraçlı bir pozisyonu yönetmenin tüm zorluğu olmadan, kripto para piyasalarına kaldıraçlı bir şekilde maruz kalmanızı sağlayan yenilikçi varlıklardır. Başlangıçta türev borsası FTX tarafından tanıtıldılar , ancak o zamandan beri diğer borsalarda da listelendi. FTX kaldıraçlı tokenler , Ethereum blok zincirinde verilen ERC-20 tokenleridir.

24 Saatlik Hacim ₺49.736.120 TRY

Buradaki fikir, teminat, marj , fonlama oranları veya tasfiye konusunda endişelenmenize gerek kalmadan kaldıraçlı bir pozisyona girebilmenizdir . Bununla birlikte, FTX kaldıraç tokenlerinin bir yandan veya zig-zag piyasasında önemli bir değer kaybedebileceği ve genellikle uzun vadeli tutma için tasarlanmadığı unutulmamalıdır.

Dolaşan Arz 94.346.958 FTT

FTX Kaldıraçlı Tokenlar Nasıl Çalışır?

Kaldıraçlı her bir jeton, kaldıraçlı teşhiri temsil eder. Bu jetonlar FTX aracılığıyla verilebilir ve kullanılabilir, diğer ERC-20 jetonları gibi diğer pazarlarda da işlem görebilir.

ETH’ye 3 kat daha uzun süre maruz kalmayı temsil eden token olan 100 USD değerinde ETHBULL ihraç etmek istediğinizi varsayalım. Jetonu çıkarmak için 100 USD gönderirsiniz ve jetonu temsil eden hesap, FTX’te ETH / USD kalıcı vadeli işlemler piyasasında 300 USD’lik bir pozisyon açacaktır . Bu hesabı sizin için kaldıraçlı pozisyonunuzu koruyan bir ticaret botu olarak düşünün. Dolayısıyla, hesabın artık ETH / USD vadeli işlemler piyasasında 100 USD değerinde kaldıraçlı tokenlerinizle temsil edilen 300 USD uzun pozisyonu var.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.