Yeni Zelanda’da Cinsel İçerikli Film Oyuncuları İle Kamu Spotu Çekildi

Yeni Zelanda hükûmeti, yayınladığı kamu spotu ile duyanları şoke etti.

Ülkedeki gençlere cinsel içerikli filmler ile gerçek hayattaki ilişkiler arasındaki farklar ile ilgili kamu spotu yayınlamak isteyen Yeni Zelanda, oldukça dikkat çekici bir kamu spotu yayınladı.

Kamu spotu filminde çıplak cinsel içerikli film oyuncularına yer veren Yeni Zelanda, ülkelerin gençlerini öğrenmeye itmek istedi.

Yeni Zelanda’da, ülkedeki gençlere cinsel içerikli filmler ile gerçek hayattaki ilişkiler arasındaki farkı öğretmek için ilginç bir reklam filmi yayınlandı.

Yeni Zelanda televizyon kanallarında yayımlanmaya başlayan kamu spotunda iki cinsel içerikli film oyuncusu yer alıyor. Bu oyuncular Sue ve Derek isimli iki cinsel içerikli film oyuncusu olurken kapıyı açan anne Sandra’ya (Komedyen Justine Smith), “Oğlunuz dizüstü bilgisayarından, iPad’inden, PlayStation’ından, kendi telefonundan, sizin telefonununuzdan, akıllı televizyondan bizi izliyor” diyor.

“VİDEOLARDA RIZADAN BAHSETMEDEN DİREKT İŞE KOYULUYORUZ”

Kamu spotunun devamında Sue, ilişkide rızaya dikkat çekti. Rızadan bahseden Sue, “Biz genelde yetişkinler için performans sergileriz, ancak oğlunuz bir çocuk. İlişkilerin gerçekte nasıl işlediğini bilmeyebilir” dedikten sonra Derek, “Evet videolarda rızadan bahsetmeden direkt işe koyuluyoruz. Ben gerçek hayatta asla böyle davranmam” ifadelerini kullanıyor.

“BU KONUDA KONUŞMAMIZIN ZAMANI GELDİ”

Kamu spotu filminin devamında Sandra’nın oğluna odaklanılırken oğlunun elinde laptop ve kase olduğu belirtiliyor.

Sandra’nın oğlu cinsel içerikli film yıldızlarını gördükten sonra elindeki kaseyi düşürüyor. Sandra ise dönüp oğluna “Sanırım bu konu üstüne konuşmamızın zamanı geldi” diyor.

Yeni Zelanda’da Cinsel İçerikli Film Oyuncuları İle Kamu Spotu Çekildi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.