Yer Çekimine Meydan Okuyan Bir Alet Çantası Grypmat

Amerika Birleşik Devletlerinin Hava Kuvvetleri bölümünde F-16 uçakların silah tamirinde çalışan Tom Burden, tamir işlerini yaparken aletlerin uçakta sürekli kayıp düştüğünü fark ediyor. Alet çantaları genelde eğimli yüzeylerde kayan ve zemine zarar veren şekilde üretiliyor. Tüm bu gözlemler sonrası harekete geçen Tom Burden, tüm bu sorunlara çözüm getiren bir alet çantası üretmeye başlıyor. Sonrasında oldukça destek alan Tom Burden, Grypmat ürünüyle büyük bir başarıya imza atıyor.

Peki Grypmat nedir? Grypmat nasıl kullanılır? Grypmat özellikleri nedir? Grypmat avantajları nedir? Tüm bu soruların ayrıntılı cevaplarını inceleyelim.

Grypmat nedir?

Grypmat nedir?

Grypmat, diğer alet çantalarından farklı olarak üretilen ve kullanım kolaylığı sağlayan bir ürün. Tom Burden tarafından üretilen ürün cep telefonların kaymasını engelleyen bükülen bir malzeme ile işe başlıyor. Sonrasında ise çalışılan ortamdaki ısı değişimi ve kimyasallara dayanıklı bir ürün çıkarıyor ortaya. 40 Dolar ile satışa sunduğu bu ürün Shark Tank adlı televizyon programı tarafından duyuruluyor ve yatırımcılar bu ürünü desteklemeye başlıyor.

2017 yılında satışı başlanan Grypmat, oldukça ilgi gören bir ürün. Ürünün destek görmesi, sevilmesi ve başarılı bir ürün olması sonucunda Tom Burden “Bu dahice bir fikir değil, sadece akıllıca bir fikir.” sözlerini duyuruyor.

Grypmat özellikleri ve avantajları nedir?

Grypmat özellikleri nedir?

Grypmat, aletlerin kaymasını ve düşmesini engelleyen bir yapıya sahip. Bu durumda da tamir işi yaparken sıkıntı yaşamayı engelleyerek, kullanım kolaylığı sağlıyor. Diğer alet çantalarının yıpratıcı ve kaygan yüzeyi Grypmat‘de yok. Böylece işinizi yaparken alet çantasının düşme olasılığını düşünmenize gerek kalmıyor.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.