Yıldız Şarkıcı Ariana Grande, Başarılı Kuaför Orkun Baykut’ Un Talih Kuşu Oldu

Renklendirme saç kesim ve saç uzatma teknikleri uzmanı olan başarılı kuaför Orkun Baykut, dünyaca ünlü şarkıcı Ariana Grande’den bir teklif aldı. Türkiye ve Avrupa’dan gelen teklif sayısı artış göstermeye devam eden Orkun Baykut,  Ariana Grande’den kendisine gelen bu teklifin büyük şans getirdiğini düşünüyor. Başarılı kuaför, taleplerdeki artıştan dolayı yakın zamanda da yeni bir şube açmayı hedefliyor. 

Bir kadın için makyajını ve kombini tamamlayan en önemli aksesuar saçlarıdır. Bu nedenle de saçların rengi, şekli, ten ile uyum sağlaması oldukça önemli noktalardır. Gözler ve ten ile uyumlu olan bir saç her zaman dikkat çekici olma özelliğine sahiptir. Bir makyaj doğru seçilmiş ve tasarlanmış bir saç ile güzelliği zirveye çıkarabilir. Öyle ki sadece saç rengi bir kadının tamamen değişmiş bir auraya sahip olmasına neden olacak bir faktördür.

Doğru saç renginin ne olduğunu bulmak ise biraz zaman alabilir, bu sürede yapılan işlemler de kimi zaman saçları yıpratabilir. Bu nedenle saçlar için en doğru kararı verebilmek adına bir saç tasarım uzmanının fikrine baş vurmak, saçları uzmanına emanet etmek en akıllıca yöntem olacaktır. Başarılı Kuaför Orkun Baykut, saçlarınızı korkmadan, tereddüt etmeden emanet edebileceğiniz o usta isimlerden biri.

Talepler Çığ Gibi Büyüyor

Büyük bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Saç Tasarım Sanatçısı Orkun Baykut, The Most Nişantaşı ve Florya kurucusu olarak 2018 yılının mart ayında Nişantaşı, 2019 Kasım ayında ise Florya şubesini açtı. Başarılı kuaförün yapmış olduğu saç tasarımlarının ünü ise tüm hızıyla devam ediyor. Müşterilerinden tam puan alan tasarımlar yaratan Orkun Baykut’a gelen talepler ise her geçen gün büyüyor.

“Her Tenin Ayrı Bir Saçı Vardır”

Kuaför ve Saç Tasarım Sanatçısı olmak arasında farklar var olduğunu belirten başarılı saç tasarım sanatçısı Orkun Baykut, bu konuya ilişkin düşüncelerini şu şekilde dile getiriyor: “Örneğin her tenin ayrı bir saçı vardır. Yüz hatları, bakışları, yüzün yapısı, kemik yapısı ve bazen de göz rengine göre bile değişiyor. Kıyafete göre saç yapmak kişiyi şık gösterir. Lakin kişinin yüzüne ve tenine göre en uygun ve yakışan saçı yapmak ise tamamen ince bir sanat gerektiriyor. Kişinin çıkarken mutlu ve huzurlu ayrılması bizim için önceliktir. Yoğunluğu tamamen müşteri memnuniyetine bağlıyorum. İşinizi aşkla yapıyorsanız büyümemeniz için bir neden göremem.”

Florya ve Nişantaşın’da ki şubelerinde oldukça popüler olan Orkun Baykut, The Most Hair Design Studio’da müşterilerinin hayatlarını renklendirmeye saçlarından başlıyor. Alanında uzman ve yenilikçi The Most ekibi, İlkbahar, Yaz, Sonbahar, Kış dönemlerinde yaptıkları saç tasarımları ile sezonun en son trendlerini ile müşteri taleplerini eksiksiz karşılıyor. The Most Hair Design Studio ekibi, tüm dünyadaki son saç trendlerini, modacıları yakından takip ediyor, düzenlenen seminer ve eğitimlere katılıyor, mesleki deneyimlerini her geçen yıl daha da arttırıyorlar.

Başarılı kuaför Orkun Baykut, yapmış olduğu saç tasarımlarını Instagram üzerinden takipçilerinin beğenisine sunuyor. Çok sayıda beğeni toplayan başarılı saç tasarım sanatçısı Orkun Baykut’un objektiflere yansıyan birbirinden güzel, ışıltılı tasarımları baş döndürüyor, hayranlık kazanıyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.