Yoğun Bir Gün Ardından Stres Küpü Fidget Size İyi Gelecek

Stres atma küpü Fidget, stresinizi azaltmaya ve rahatlamaya yardımcı olacak. Günün her anında kullanabilirsiniz bu ürünü. Gün içinde ofiste, evde, okulda ya da her hangi bir anda elinizde kalem, anahtarlık ya da benzeri eşyaları sallıyorsanız Stres atma küpü Fidget sizin için çok eğlenceli olacak.

Peki stres atma küpü Fidget nedir? Stres atma küpü Fidget özellikleri nelerdir? Tüm detaylarıyla inceleyelim.

Stres atma küpü Fidget nedir? Ne işe yarar?

Stres atma küpü Fidget nedir

Gün içinde salladığınız anahtarlık, kalem ya da benzeri ürünler risk içeriği büyük olan ürünlerdir. Elinizi çizebilir ya da yanlışlıkla başkasına atarak zarar verebilirsiniz bu ürünlerle. Bu duruma çözüm bulan Stres atma küpü Fidget hem eğlenerek stres atmanızı em de zarar görmemenizi sağlıyor.

Stres atma küpü Fidget özellikleri ve avantajları neler?

Stres atma küpü Fidget özellikleri ve avantajları neler?

Stres atma küpü Fidgeti 6 kenarı bulunan bir küp şeklinde. Bu küçük oyuncak üzerinde işlevsel butonlar da mevcut.

Joystick işlevi gören butonları, sessiz ya da sesli tıklama butonları, aç-kapa butonları, çarkları, tıklanabilir metal topları, dairesel hareket severler için çevrilen butonlar ve stres azaltıcı bir yüzeyi bulunuyor Stres atma küpü Fidget‘in.

Stres atma küpü Fidget insanların stres atması ve rahatlaması için üretilmiş bir ürün olarak karşımızda. Kullanma sonrasında konsantre artımını sağlamakta. İlham kaynağı olarak da kullanılabiliyor. Böylece eğlenerek ilham perinize ulaşmanız mümkün oluyor.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.