Younes Belhanda Galatasaray’la Anlaşmazsa Nice’e Dönüyor

Son güncelleme:

Son dakika Galatasaray transfer haberleri hız kesmeden devam ediyor. Galatasaray’dan bomba gibi transfer haberleri geliyor. Gündemde Younes Belhanda var. Younes Belhanda eğer Galatasaray ile sözleşmesi uzamazsa Nice’ye geri dönüş yapma kararı aldı. Gözler Younes Belhanda’nin üstünde. Younes Belhanda severleri yıldız oyuncunun takımdan ayrılmasını istemiyor. İstanbul’a yerleşen Younes Belhanda ise sözleşmeyi uzatmaya ve Galatasaray için forma giymeye hazır.

Galatasaray transfer haberleri

Son oynanan Sivasspor maçındaki yıldız oyuncu olan Younes Belhanda’nın eski takımına döneceği söylentileri ortaya çıktı. Kariyerine ise Galatasaray’da devam etmek isteyen yıldız oyuncu, olumsuz yanıtla karşı karşıya kalması halinde Fransız ekibine gideceği söylentileri ortaya çıktı. Bu söylentiler doğrultusunda Younes Belhanda, Galatasaray ile olan sözleşmesi uzamazsa Nice’ye dönecek.

Younes Belhanda

Sivas’ta 1 gol atan ve 1 asistle galibiyet getiren yıldız oyuncu Younes Belhanda kafaları karıştırmaya devam ediyor. Faslı olan yıldız oyuncu sezon başında imzalamış olduğı sözleşmesinde 2 milyon Euro’dan 2 yıllık uzatma isteğini belirtmişti. Sonrasında ise kendisini satma eğilimind bulunan yönetimden olumsuz yanıtlar aldı. Şimdi ise yıldız oyuncunun eski kulübü olan Nice tarafından ilgi odağı olduğu haberleri geldi. Nice, Faslı yıldız oyuncuyu tekrar istiyor.

Galatasaray için forma giymeye hazır.

Sabah’ta yayınlanan haberler doğrultusunda Fransızlar, bonsersini alarap serbest kalması durumunda yıldız oyuncu için imza parası ödemeye hazır. Belhanda’nın ilk tercihi ise kariyerine Galatasaray‘da devam etmek. Belhanda, İstanbul’da ev aldı ve eğer yönetim isterse sözleşmesini uzatmaya hazır. eğr sarı kırmızılılar Belhanda ile devam etmezse bu durumda tecrübeli oyuncu Nice’e dönmekte kararlı görünüyor.

Younes Belhanda Kimdir?

Younes Belhanda Kimdir?

Younes Belhanda Kimdir? Galatasaray tarafından transfer edilen Younes Belhanda’yı daha yakından tanımaya başlayalım.

Younes Belhanda alt yapısında yetişmiş olduğu Montpellier Kulübünde 4 yıl boyunca istikrarlı bir şekilde görev yapmıştı. U-21 ve U-18 milli takım seviyesinde Fransa adına forma giymişti. Ancak 2010 yılında yıldız oyuncu tercihini Fas Milli Takımı için kulandı.

Younes Belhanda

Younes Belhanda sezonda 17 si lig olmak üzer 1 tanesi kupa 6 tanesi şampiyonlar ligi olarak müsabakalara katıldı. 24 maçta oynayarak giymiş olduğu takım için 8 gol attı ve 4 asistlik yaptı. 2011 ve 2012 sezonunda Younes Belhanda, Fransa’da en iyi oyuncu seçildi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.