Younes Belhanda İçin 2 Dünya Devi Sıraya Girdi!

Kadrosunu 3 yeni takviyeyle güçlendiren Galatasaray’da gözler Younes Belhanda’ya çevrildi. Performansı geçen sezonun gerisinde kalan ve Galatasaray’ın 10 milyon Euro’ya satmayı hedeflediği Belhanda’ya Arap Kulüplerinin dışında, 2 dünya devi talip oldu. İşte detaylar..

Younes Belhanda İçin 2 Dünya Devi Sıraya Girdi!

Galatasaray‘da flaş gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz iki sezondan ziyade bu sezon performansı beklenilenin altına kalan ve taraftarlarla arası bozulan Younes Belhanda geleceği merak ediliyor. 

Galatasaray’ın 1.5 sezondur 10 Milyon Euro’ya satmaya çalıştığı Belhanda bu yaz gidebilir. Al Nasr ve Al İttihad‘ın kadrosuna katmak istediği futbolcu için Monaca‘da düğmeye bastı. İlk görüşmede sarı-kırmızılı ekibin 7.5 milyon euro talep ettiği belirlenirken, Fransızların bunu yüksek bulduğu ve fiyatta indirim talep ettiği öğrenildi. Ancak tarafların önümüzdeki hafta yenide bir araya gelerek görüşeceği belirtildi. 

Balhanda’nın menaceri William D’Avila, bu 3 kulübün yanı sıra İspanya’dan da teklifler olduğunu belirterek, “Sevilla ve Real Betis ciddi şekilde Belhanda ile ilgileniyor. Galatasaray ile sözleşmesi var önce ligler bitsin.Sonrasında değerlendirme yapacağız” dedi. Belhanda’nın sözleşmesi ise 2021 yılında sona erecek. 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.