Yükselişi Durmuyor: Bake Coin

Token kazanmak için iyi bir yol haline gelen Bake Coin, sanılanın aksine Binance Smart Chain üzerinden faaliyet gösteriyor. DeFi projelerinin neredeyse tamamı Ethereum tabanlıdır ancak Bakery Coin bunlardan farklı.

Bake Coin Nedir?

Bake Coin Nedir?

UniSwap’in bir üst seviyesi olarak adlandırabileceğimiz BakerySwap, daha ucuz, hızlı ve lezzetli olmayı hedefliyor. Bake Coin, platformun yerel yönetişim token’ı. Likidite sağlayanlar ise BakerySwap’in yönetimi için oy kullanmalarını sağlayan Bake Coin kazanıyor. Bunun yanında yapılan işlem ücretlerinden de bu token sayesinde pay alabilecekler. Bu ödüller farklı oranlardaki likidite havuzlarında veriliyor.

BakerySwap’in Amacı Nedir?

Binance Smart Chain üzerine birçok otomatik piyasa yapıcılar yer alır. BakerySwap bir otomatik piyasa yapıcı olmasının dışında, aynı zamanda bir borsadır. BSC’nin likidite havuzları kullanılır ve kullanıcılar havuza istedikleri kadar fon koyabilir. Bake Coin kazanmanın başka bir yolu ise platformda stake işlemi yapabilirsiniz. Yani cüzdanınızdaki parayı bir süre sabit tutarsanız ve platformun işlemlerini desteklerseniz, Bake Coin ile ödüllendiriliyorsunuz.

Bake Coin Nasıl Alınır ve Kaç TL?

Bake Coin satın almak için Binance borsasına atılmanız yeterlidir. Binance borsasına kaydolduktan sonra KYC onay işlemlerini yapıp bakiye yatırabilirsiniz. Bakiye yatırdıktan sonra BAKE/BUSD veya BAKE/BNB olarak alım yapabilirsiniz. Bake Coin’in güncel fiyatı 1.29 dolar, yani 9.43 TL’dir. Yatrımcılar son 1 haftadır düşüş yaşayan Bake Coin için, “Sağ gösterip sol vuracak.” ifadelerini kullanıyor.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.