Yüz Yogası İle Yaşlanmayı Durdurun!

Mimik çizgilerimiz ve yaşımızın bize hediyesi olan kırışıklıklar aslında daha bunlar olmadan oluşmadan önlemini alıp yıllarca yaşımızı saklamayı başarabiliriz. Bunlar için çeşitli yöntemler var estetik ameliyatlar maskeler,tedaviler bunlar maliyet olarak biraz zorlayıcı ve yorucu olabilir.

Bütün bunlardan kurtulup kendi kendinize gençleştiğinizi fark edeceğiniz bir önerim olacak.Yüz yogası evet yüzümüzde olan olayları yüzümüze uyguladığımız spor kurtaracak.sporun bir çok çeşidi var genelde vücut kaslarımızı ve ruh sağlığımız için sporun çeşitli alanlarından faydalanıyoruz ancak yüz için ne yapabiliriz.Hiç düşünmediniz değil mi? Yüz kaslarımızı çalıştırarak yaşlanmayı durduruyoruz yer çekimine ve yaş çekimine karşı koyuyoruz. Yüz yogası için izleyeceğiniz bir çok video var size yardımcı olacaklarını düşünüyorum.Yüz şeklinizi belirledikten sonra size uygun yüz hareketlerini yaparak göz yanak,alın çizgileriniz den kurtulmanız mümkün.Kırışıklıklara 15 günde veda edebilirsiniz.

Yüz yogası için öncelikle ufak masajlarla başlamanız gerekmektedir.Yüzünüzü yukarı doğru masaj yapıyoruz boynumuzdan başlayarak yukarı doğru dairesel hareketlerle uyguluyoruz.Mimiklerimizi ters yönünde hareket ettiriyoruz. Kesinlikle bu konuda daha uzman kişilerden yardım almanızı öneriyorum. Ben sadece günlük rutinim de uyguladıklarımda ilgili aktarıyorum size. Yeşim taşlı yüz masaj aletlerinden yararlanabilirsiniz. Çizgileri ters yönlerde açın bu işlemi sürekli uygulayın. Parmaklarınız dan yardım alırsanız kaşlarınızı yukarı doğru kaldırıp alnınızı gerip kaşlarınızı çatmayı deneyin böylelikle kaş ortasında oluşan çizgilerden kurtulmuş olacaksınız.

Güzel bir cilt için önce kendinizi tanıyın ve sizin ihtiyacınız olan yöntemi araştırın bulun ve uygulayın unutmayın sağlıklı bir  beden mutluluk ve yaşam kalitesi ile doğru orantılıdır.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.