Deep Blue Club

Yüzü Gençleştiren Ve Hücre Yenileyen Mucize Karışım!

Son güncelleme:

Bütün insanlarımızın ortak bir sorunu varsa bu da cilt sorunlarıdır. Akneler, lekeler, siyah noktalar, gözenekler… Sorsanız say say bitmez. Bir de zaman geçtikçe oluşan kırışıklıklar bela olur başa. Dolayısıyla her insan yüzündeki kırışıkları ve oluşan yüz lekelerini en aza indirgemek ister. Eğer sizde yüzünüzdeki hücreleri yenilemek ve eşitsizlikleri gidermek istiyorsanız bu bulduğumuz karışım tam size göre!

Mucizevi Karışım

Herkesin dilinden düşmeyen bir karışımı sizler için araştırdık, bulduk. Madecassol, Bepanthol ve E Vitamini karışımı sayesinde, cildinizi parlatacak, lekelerinizi giderecek, yüzünüze ihtiyacı olan nemi sağlarken, ten renginizdeki ton eşitsizliklerini düzenleyerek, ölü derilerden kurtulmanızı sağlayacak bir krem elde etmiş olacaksınız. Hem de bu karışımı evde çok kolay bir şekilde yapmanız mümkün. Eminiz ki bu karışımı duymak için can atıyorsunuz. Geçelim o halde.

Bu krem cildinize çok iyi gelecek. Hem cilt tonunuzu sabitleyip tek bir tona dönüştürürken hem de sizi kırışıklıklarınızdan arındıracak.

Kremlerin ve E vitaminin her birinin tek tek özelliklerini anlatmamız gerekecek olursa:

Tüpteki Mucize Madecassol

Lekelerin ve sivilcelerin baş düşmanı Madecassol kreminden ilk bahsetmemiz gerek. İnsanlar bu kremden “tüpteki mucize” olarak bahsediyorlar. İnanması güç ama daha doğru bir tabir olamazdı bizce de. Madecassol tek başına yanıklara, yaralara hücre yenileyici olarak görev görür; Madecassol kremin onarıcı etkisi yüzünüzde hücreleri yenileyerek lekelerin gitmesine yardımcı olurken aynı zamanda sivilcelerinizi de söndürür. Genelde insanlar bu kremle lazer sonrası tanışsa da siz bizden duymuş olun, daha fazla gecikmeyin, hemen koşup alın. Fakat öncelikle alerji testlerinizi yapmanızı öneririz. Düzenli kullanıma geçtiğinizde yüzünüzdeki değişimi önce insanlar, daha sonra siz fark edeceksiniz. Yüzünüzün ay gibi parlayacağına biz kefiliz! Fakat sizi uyarmamız gereken bir konu var ki bu da bu kremi kullandıktan sonra güneşe korumasız çıkmamanız gerektiği. Tıbbi bir ilaç olması sebebiyle yüzünüze her gün sürmekten kaçınırsanız iyi olur. Haftada iki kere bile mucizelere sebebiyet vermesine yetecektir.

Madecassol cildinize çok iyi gelecek mucizevi bir krem. Bir kere tanışınca bir daha cilt bakım rutinlerinizden eksik kalmayacak.

Küçüklüğümüzden Beri Gözümüz Kapalı Güvendiğimiz Bepanthol

Bepanthol; Hepimizin bildiği bir krem aslında. Küçüklüğümüzden beri güneş yanıklarına, cildimize sürdüğümüz bir krem. Küçüklüğümüzde bir yanık izi, düştüğümüzde bir yara izi gibi durumlarda annelerimizin gözü kapalı güvendiği bir krem. Dolayısıyla hem annelerimizin hem de doktorların en çok önerip kullandığı şeyler arasında olduğu için biz de önermekten ve kullanmaktan hiç çekinmedik. Aynı zamanda birbirinden farklı alanlarda birçok şeye de iyi gelir. Büyüyünce de yüzünüzde çok işe yaradığını temin edebiliriz. Üstelik sadece yüzünüz değil, cildinizin herhangi bir bölümünde kullanmanızda da hiçbir sakınca yoktur. Anlayacağınız her yönden karlı çıkmanızın mümkün olduğu bir kremdir. Bepanthol, yüzü nemlendirir ve teninizin parlamasına yardımcı olur ve üstelik bu karışıma katılmasının en büyük sebebi Madecassol kremin yüzü kurutmasını engellemektir. Fazlasıyla nem veren ve cilde bu konuda çok iyi gelen bir kremdir. Alkollü olmaması cildimizin zarar görmemesi ve yanmaması açısından çok büyük bir avantajdır. Yüzünüzün yanmasını engeller. Aynı zamanda yağlı olmadığı için yüzünüzü nemden farklı olarak parıl parıl parlatmaz. Çok hızlı ce kolayca emildiği için o ıslaklık hissini hissetmezsiniz bile. Üstelik bu kremi her gün kullanmanızda hiçbir sakınca yok. Aksine yalnız başına günlük kullanımda cildiniz parıl parıl parlar, çok sağlıklı bir görünüme kavuşursunuz.

Bepanthol, faydalarına küçüklüğümüzden beri aşina olduğumuz cilt ve nemlendirici kremimiz.

Yüzünüzü Parıl Parıl Parlatacak E Vitamini

E vitamini; Yüzü besleyerek sağlıklı durmasına yardımcı olan E vitamini yüzdeki eşitsizlikleri gidermeye de yardımcıdır. Kırışıklıklarınızı önler ve cildinizin sıkılığını kaybetmesini engeller. Cildinizin aydınlanmasına sebebiyet verir. Deri kanseri riskini ciddi oranda azaltır. Ayrıca yanık izlerinizin iyileşmesinde çok büyük bir rol oynar. Antioksidan özelliği sayesinde siyah noktalarınızın oluşumunu engeller. Kirlilik ve güneş hasarı sonrası yenilenmesini ve tahrişten kurtulmasını da sağlar.

E Vitamini, her şeyiyle hem cildinize hem de vücudunuza çok iyi gelen bir vitamindir.

Madecassol Bepanthol e ve E Vitamini Karışımı Krem Ne İşe Yarar?

Madecassol’ün E vitamini ve Bepanthol ile kombine oluşturulduğu zaman üstte sayılan tüm faydaları bir arada görmenizi sağlar. Kremlerin hepsi tek tek birer mucize de olsa bu üçü birleştiğinde ortaya çıkan sonuçla gözlerinize inanamayacaksınız desek fazla olmaz. Ev yapımı bir hücre yenileyici, cilt onarıcı ve günlük nemlendirici bakım kremi olan Madecassol, nemlendirmekte üstüne tanımadığımız Bepanthol ve cilde en sağlıklı olan, doğal bir bakım ürünü olan E vitamini karışımı yüz maskesinin, içerdiği ürünlerin etken maddeleri sayesinde cildiniz için birbirinden mucizevi pek çok faydası var. Karışımın en sık hangi amaçla kullanıldığına gelin birlikte bakalım;

 1. Hücre yenileyici olarak görev görür; Madecassol kremin onarıcı etkisine ek olarak E vitamininin besleyiciliği devreye girdiğinde, bu onarıcı ev yapımı maskesi sayesinde hücreleriniz yenilenir ve cildiniz gençleşmeye ve parlamaya başlar.
 2. Günlük nemlendirici olarak iş görür; hava şartlarından zarar gören gerilen kuruyan ve çatlayan ciltler için günlük nemlendirici olarak kullanmaya uygundur ve çok faydalıdır.
 3. Güneş lekelerini giderir; pek çok insanın en büyük cilt sorunlarından bir tanesi olan güneşin zararlı ışınlarından kaynaklı yüz lekelerini kısa süre içerisinde neredeyse tamamen ortadan kaldırır ve cildi besler. Güneş lekeleriniz yüzünden oluşan lekelerinizi giderir.
 4. Cilde parlaklık ve canlılık verir; Bepanthol’ ün nemlendirici özelliği, Madecassol’ ün onarıcı özelliği ile birleştiğinde, cildiniz hiç bir zaman olmadığı kadar canlı ve parlak görünmeye başlar. Bu sağlıklı cilt ise herkes tarafından fark edilir ve övgüler yağar.
 5. Ten rengini açarak yüzde beyazlama sağlar; E vitamininin hiperpigmentasyona iyi gelmesine ek olarak, Madecassol’ ün ölü derici soyması ve lekeleri, izleri geçirmesi sebebiyle, cildinizdeki renk tonu eşitsizlikleri giderilir ve lekelerin görünümü azalır böylece ten renginizde gözle görülür bir beyazlama olur. Genel olarak cilt lekelerinden muzdarip iseniz, en iyi leke giderici kremler yazımıza bakmanızı şiddetle öneririz.
 6. Yara izlerinin görünümünü hafifletir; Madecassol’ ün yara ve yanık izleri tedavisinde etkin bir krem olması sebebiyle, direkt olarak kullanımı söz konusu olmasa bile, Bepanthen’ e ve E vitamini karışımı içerisindeki varlığı, cildinizi yıpratmadan sivilce izlerinin ve yara izlerinin görünümünü hafifletir. Bu da cildinizdeki renk eşitliğini sağlar.
 7. Yaşlanma karşıtı görevi görür; göz çevresindeki kaz ayakları başta olmak üzere, yüzünüzdeki tüm deriyi onararak ve kolajen seviyesini arttırarak yaşlandırma karşıtı görevi görür. Şahane bir yaşlanma karşıtı kremdir.
 8. Sivilce oluşumunun önüne geçer; cildinizin ihtiyacı olduğu nem dengesini sağlayarak sivilcelerin daha oluşmadan önüne geçer. Bu şekilde cildiniz pürüzsüz bir hal alır.

Akne Ve Sivilcelere Zoretanin Hapıyla Son!

Mucize Krem Nasıl Yapılır?

 • Temiz ve tercihen cam bir kaba, 1 tüp Bepanthol kremi sıkıyoruz
 • Madecassol kremin 1 tüpünün 1/4’ünü, Bepanthol kreme karıştırıyoruz
 • 1 ampul E vitamini takviyesini başka bir kapta kırarak karışımımıza ekliyoruz.
 • Tüm malzemeler pürüzsüz bir kıvam alana kadar karışımımızı karıştırıyoruz.

Mucize Krem Nasıl Saklanır?

Buzdolabında saklayabileceğiniz gibi tercihen 20 derecenin altındaki bir oda sıcaklığında saklamanız gereken Madecassol Bepanthol ve E Vitamini kürünüzü, ortalama olarak 2 hafta kadar bir süre içerisinde tüketmeniz ve devamı için taze karışım yapmanızı öneriyoruz. Hatta tazeliğinden emin olmak için, haftalık yetecek miktarlarda yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Bu yüzden bütün her şeyi aynı anda tüketmek yerine bizce kullandığınız miktarı anlamalı ve ona göre miktarını siz ayarlamalısınız. Karışımımız ne kadar taze olursa etkisi o kadar iyi olacaktır.

Mucize Krem Nasıl Kullanılır?

Bu karışımın en ideal kullanımı haftada 3 gündür. Diğer kremler gibi sabah ve akşam yatmadan önce sürülmesi önerilen bir kremdir. Gece sürmenizin en büyük sebebi siz hareketsiz ve bir aktivitede bulunmazken kremin hücrelerinizi yenilemesinin çok daha kolay olmasıdır. Sabah güneşe çıkmadan önce yüzünüzü bol ve duru su ile yıkamanız ve mutlaka krem ile güneşe çıkmamanız gerekir. Kremi sabah yüzünüzden temizledikten sonra mutlaka günlük nemlendirici özellikli güneş kreminizi sürmeyi unutmayın.

Kreminizi en azından iki haftada bir yenilemeyi unutmayın.

Biz bu kremi sizler için araştırdık, bulduk. Yapan insanlardan gelen yorumların ve dönüşlerin çok olumlu olması nedeniyle de size de şiddetle öneriyoruz. Fakat yapmadan önce küçük bir alerji testi yapılmasının faydası olduğunu bir kere daha hatırlatmak isteriz. Eğer güneş lekesi, yara ileri, sivilceler, kırışıklıklar ve daha birçok cilt sorunu ile mücadele veriyorsanız bu karışım kesinlikle mücadelenizde size çok yardım edecek, hatta sizi zafere ulaştıracaktır. Sonuçta herkes iyi hissetmek için iyi bir cilde ihtiyaç duyar ve aynaya baktığında gördüğü yansımadan memnun olmak ister. Bu da tam olarak sizin fırsatınız. Hem evde kolayca yapabileceğiniz, hem de içeriklerinin tamamen ne olduğunu bildiğiniz ve üstüne faydalarından da haberdar olduğunuz bir karışım. Üstelik sizler için hazırladığımız içerik sayesinde olumlu durumlarda olduğu gibi olumsuz durumlarda da ne yapacağınızı, olumsuz durumların olmaması için ayrıca ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. O halde ne duruyorsunuz? Haydi hep beraber kurtulalım şu cilt belalarından!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.