Zamalek: Muhammed’in Parası Ödenmedi

Galaatsaray’ın kiralık oyuncusu Mustafa Muhammed için bonservis açıklaması geldi. Zamalek takımı henüz bonservis bedelinin ödenmediğini belirtti.

Mustafa Muhammed

Galatasaray Para Sıkıntısı Yaşıyor: Mustafa Muhammed

Zamalek takımının yöneticisi olan Tarek Hashish Galatasaray’a verilen Mustafa Muhammed hakkında açıklama yaptı. Hashish Mustafa Muhammed’in bonservis bedelinin eksik ödendiğini ve paranın tamamını alamadığını belirtti.

Zamalek Açıklama Yaptı

Zamalek: “Daha Zaman Var”

Mısır’da bir radyonun yayınından açıklama yapan Tarek Hashish şu ifadeleri kullandı:

“Galatasaray Muhammed için yapacağı ödemeyi tamamlamadı. Galatasaray ile yakın zamanda bir görüşme yapmadık ve yapmayı da düşünmüyoruz. Parayı ödemek için daha zamanları var. Yeni sezona kadar bonservis bedelinin ödeneceğini düşünüyoruz.”

Fatih Terim

31 Aralık 2021 Son Tarih

Galatasaray yıldız oyuncu Mustafa Muhammed’i 1.5 yıllık süreyle 2 milyon dolara kiralamıştı. Anlaşmasında oyuncuyu satın alma opsiyonu da bulunan Galatasaray 31 Aralık 2021’e kadar 4 milyon dolarlık borcu öderse Muhammed’in bonservis hakkını alabilecek. Mustafa Muhammed’in Galatasaray’daki geleceği ise belirsiz. Performansıyla yönetimin ve taraftarın kalbini çalan genç yıldız, çıktığı 12 maçta 6 gollük bir performans gösterdi.

Falcao’dan Kötü Haber!

Koronavirüse yaklanamıştı: Mustafa Muhammed

Geçtiğimiz haftalarda koronavirüs testi pozitif çıkan Mustafa Muhammed sahalardan bir süre uzak kalmıştı. Daha sonra yapılan testlerinin negatif çıkmasıyla Antalyaspor antrenmanlarında yer alan Muhammed herkesi rahatlattı. Buna en çok sevinen ise kadroyu oluşturmakta zorlanan Fatih Terim oldu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.