Zeynep Bastık ve Muhteşem Konukları!

1 Ocak’ta yayın hayatına başlayan Exxen birbirinden eğlenceli programları ile izleyenleri eğlencenin doruğuna taşıyor! Acun Ilıcalı‘nın 1 Ocak’ta hayata geçirdiği Exxen platformu, yediden yetmişe birçok insana hitap eden programları sayesinde üye sayısını arttırmaya devam ediyor! Özellikle YouTube üzerinden tanıdığımız isimlerin en eğlenceli programlarını da platformuna alan Acun Ilıcalı birçok ünlü isimle ile anlaştı. Anlaştığı isimler arasında Zeynep Bastık da yer alıyor. Zeynep Bastık ve Konukları isimli programıyla Bastık da Exxen’de ses getirmeye başladı!

Müzik, sohbet, eğlence… Her hafta Cuma günü Exxen’de yayınlanan Zeynep Bastık ve Konukları programında Bastık, konuklarına özel sürprizleriyle hem onları hem de izleyenleri ev ortamında bir müzik ziyafetine davet ediyor! Pekii bu güzel ziyafetin konsepti nedir? Kim sunuyor? Kadrosunda kimler var ve konusu nedir? Zeynep Bastık ve Konukları programına konuk olarak kimler geliyor?

Zeynep Bastık ve Konukları her hafta Cuma günleri yeni bölümleriyle Exxen’de!

Zeynep Bastık ve Konukları Programının Konsepti Nedir?

Her hafta Cuma günleri yeni bölümleri yayınlanan Zeynep Bastık ve Konukları programının 6. bölümü yayınlandı!

Bu hafta 6. bölümü yayınlanan programın yeni bölümleri heyecanla bekleniyor! Exxen platformunun kurulması ile Acun Ilıcalı ile anlaşan Zeynep Bastık, YouTube üzerinden yaptığı programların bir benzeri ile karşınızda!

Biz Zeynep Bastık’ı Sezen Aksu, Pinhani, Ajda Pekkan, İzel, Kenan Doğulu, Nilüfer, Ferda Anıl Yarkın, Leent Yüksel, Harun Kolçak ve daha birçok ünlü ismin eserlerini seslendirmesi  ve ünlü isimlerle düet yapıp YouTube kanalında yayınlaması ile tanıyoruz. Bastık, Exxen platformu üzerinde de bu konseptlerine benzer bir konsept ile bir program sunmaya başladı! Programda her hafta yeni bölümünde farklı bir ünlü isim konuk ederek konuğuyla birlikte şarkılar söylüyor, eğlenceli sohbetler ediyor ve izleyenlere keyifli anlar yaşatıyor!

Zeynep Bastık ve Konukları Programının Konukları Kimler?

Zeynep Bastık Programının ikinci bölümüne arkadaşı Oğuzhan Koç’u davet etti!

Zeynep Bastık ve Konukları programının 1. bölümünde Bastık’ın kariyerine başlamasında önemli yeri olan Murat Dalkılıç‘ı konuk etti. Program daha ilk bölümünde ikilinin hem anlattıkları eski anılarıyla hem de düetleriyle dikkatleri çekti!

Programın ikinci bölümünde Zeynep Bastık’ın yakın arkadaşı Oğuzhan Koç konuk oldu. İkili sohbetlerinde dostluklarına dair bilinmeyenleri paylaştı!

Zeynep Bastık ve Konukları programının üçüncü bölüm konukları Ali Biçim ve Mesutcan Tomay oldu!

Zeynep Bastık ve Konukları programının 3. bölümünde Ali Biçim ve Mesutcan Tomay‘ı konuk etti ve programda birbirinden komik anlar yaşandı.

Programın 4. bölümüne Enis Arıkan konuk oldu. 5. bölümde ise Hazar Ergüçlü‘yü konuk eden Bastık, ünlü oyuncu ile oyunculuk üzerine sohbetler etti.

Programın 6. bölümünde ise son zamanların gözde ismi Emir Can İğrek konuk oldu. Müzik ve sohbetin yanı sıra ikili birbirini zor durumda bırakacak bir oyun da oynadı.

Her hafta Cuma günü yeni bölümü yayınlanan program ilgiyle takip ediliyor! Bakalım diğer haftalarda hangi sürpriz isimler programa konuk olacak?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.